Witamy was na naszym Forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-25 01:19:02

DjGucio

Administrator

2452946
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 67
Punktów :   

DjGucio

A mianowicie większość mężczyzn uważa że kobieta jest od sprzątania wychowywania dzieci
ogólnie do zajmowania się dziećmi i domem.I większość przychodzi obiad musi już mieć
a potem tv i kobieto podaj piwo bo przecież on zarabia na rodzinę i już później nic nie musi robić.
Musi mieć posprzątane i wszystko wszystko.Ale do cholery !
Kobiety mają takie same prawo luźnego życia jak My faceci.Przecież My taki sam obowiązek
wychowywania dzieci mamy jak One taki sam obowiązek mamy do sprzątania czy innych rzeczy.
Moim zdaniem powinno to wyglądać tak że facet przychodzi z domu pomaga kobiecie przy obiedzie i wszystkich obowiązkach
aby potem mogli razem miło spędzić czas czy ze Sobą czy na zabawie z dziećmi.
Aaaa jeszcze jak słyszę jeszcze od gościa "aaaaa bo moja stara to ciągle zrzędzi..."
too jak bym go uderzył to by się nogami nakrył xDDD

Iiii...tutaj jest moje pytanie do facetów jakimi Wy mężami będziecie i jak będziecie traktować
Swoje kobiety ?

Oczywiście Panie też mogą się wypowiadać

Zapraszam do dyskusji

Offline

 

#2 2009-06-26 06:50:47

landrynka1993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: DjGucio

niektorzy faceci traktuja swoje kobiety jak niewolnice rozkazuja im a one musze sie sluchac, najbardziej mnie to denerwuje ze jak kobieta sie jemu sprzeciwi to on od razu sie obraza, wyzywa i nie ktorzy bija... nienawidze takiego czegos...

Offline

 

#3 2009-06-26 11:03:05

Dj Endzi xD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: DjGucio

powiem tak ja uwazam ze jak i meszczyzna tak i kobieta powinni miec  rownouprawnienie w domu. heh dlaczego
kobieta powninna fakt gotowac zajmowac  sie domem i dziecmi ALE BEZ PRZESADY, maz powinien jej pomoc, nie po to kobieta  trzyma 9 miesiecy dziecko pod sercem potem  je rodzi a faceci mysla ze to nie bol  to cholerny bol a potem trzeba je wychowac a gdzie facet w tym momencie to on powinien troche  sie zajac domem gdy zona odpoczywa po wysilku.. Ja nie toleruje bicia kobiet wtedy u mnie taki facet otrzymuje mmiano damskiego boksera ... nie wiewm jak inne kobitki uwazaja ale taka prawda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wms4.pun.pl www.motorynka.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl www.birthofshinobi.pun.pl www.zhpgizycko.pun.pl